Комплект ксенона Infolight Expert Pro HB3 9005 4300К+обманка

- В наличии
- Код: НB3 4.3К I E PR
2 856 ₴
+380 (98) 324-57-71
- +380 (68) 973-47-24
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ксенон Infolight Expert pro (обманка) – це якісно новий рівень автомобільного світла. Світловий потік, що створюється ксеноновими лампами, максимально наближений до природного денного світла, що забезпечує більш природне сприйняття дороги за будь-яких погодних умов.
Ксенон це не просто данина моді чи бажання якось виділити свою машину ксеноновими фарами із загальної маси. Вся продукція має високу якість за відносно низьку ціну, що робить цей бренд абсолютним лідером продажу ксенону.
Комплекти ксенону Infolight Expert pro (обманка) встановлюються майже на будь-який автомобіль, а також мають вбудовані системи блокування при розбитті лампи та обриві (короткому замиканні) високовольтних проводів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infolight |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| CANBUS(обманка): | Да |
| Гарантия: | 12 месяцев |
| Кельвины: | 4300K |
| Коннекторы: | KET |
| Мощность, Вт | 35W |
| Рабочее напряжение: | 12V |
| Тип балласта: | Slim |
| Цоколь лампы: | HB3(9005) |
- Цена: 2 856 ₴




