RS TOYOTA HIGHLANDER 8"

- В наявності
- Код: Н3 6К 35W
336 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (98) 324-57-71
- +380 (68) 973-47-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штатний головний пристрій на автомобіль TOYOTA HIGHLANDER (2010-2013)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Infolight |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Кельвины: | 6000K |
| Конектори: | KET |
| Потужність, Вт | 35W |
| Світловіддача | 3000lm |
| Цоколь лампи: | H3 |
- Ціна: 336 ₴

