T8-007 CAN 2835-8 12V SD

- В наявності
- Код: SM F1 H7
1 974 ₴
+380 (98) 324-57-71
- +380 (68) 973-47-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа для установки в габаритні вогні. Для установки на автомобілі з CAN шиною.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Виробник | Sho-Me |
| Користувальницькі характеристики | |
| CANBUS(обманка): | Немає |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Драйвер: | Зовнішній |
| Кельвины: | 6000K |
| Кількість світлодіодів | 6 |
| Потужність, Вт | 30W |
| Робоча напруга: | 12V |
| Світловіддача | 6000lm |
| Тип світлодіодів | Philips Lumileds Z ES |
| Цоколь лампи: | H7 |
- Ціна: 1 974 ₴





