WL-102 12W CREE4 FL SW

- В наявності
- Код: Н7 4.3К Inf 35W
2 520 ₴
+380 (98) 324-57-71
- +380 (68) 973-47-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні фари робочого світла; спрямований дальнє світло (spot); Світлодіодні елементи-CREE 3W / 6000K;
Світловий потік - 1440 Люмен;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Infolight |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| CANBUS(обманка): | Немає |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Кельвины: | 4300K |
| Конектори: | KET |
| Потужність, Вт | 35W |
| Робоча напруга: | 12V |
| Тип баласту: | Standart |
| Цоколь лампи: | H7 |
- Ціна: 2 520 ₴




