Акустика мідбас Kicx Sound Civilization GF165.5

Новинка
- Немає в наявності
- Код: GF165.5
1 396 ₴
+380 (98) 324-57-71
- +380 (68) 973-47-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МІДБАСОВИЙ ДИНАМІК Sound Civilization GF165.5
- Чудово підходить як для двосмугових, так і для трисмугових аудіосистем
- Штампований кошик із товстої сталі з антирезонансним покриттям забезпечує мінімальну кількість призвуків
- Дифузор зі складного вуглеволоконний композит
- Потужна магнітна система зі звуковою котушкою діаметром 25 мм
- Гумовий кожух на магніті
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Мідбас |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 91 дБ |
- Ціна: 1 396 ₴






