BI-LED Лінза G5 BI-LED Blue

- Немає в наявності
- Код: G5 BI-LED Blue
5 320 ₴
+380 (98) 324-57-71
- +380 (68) 973-47-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект LED-лінз Infolight G5 BI-LED Blue 2.5"(лінза з вбудованим LED джерелом світла — 2 шт.)- це універсальні світлодіодні бі-лінзи, виконані з високоякісних матеріалів з використанням новітніх технологій.Можлива установка масок з посадковим розміром 2.5" для штатної установки.
LED-лінза Infolight G5 BI-LED Blue 2.5" оснащена вбудованим кулером і зовнішнім драйвером.Особливість даної моделі-матове скло, синього кольору з технологією антиблікового покриття AR. Це покриття служить для поліпшення рівномірності світлового потоку, за рахунок чого поліпшується контрастність. Ближнє і дальнє світло розміщені в одному модулі, перемикання здійснюється за допомогою шторки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infolight |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 18 місяців |
| Діаметр лінзи | 2,5'' |
| Драйвер: | Зовнішній |
| Кельвины: | 5500K |
| Потужність, Вт | 26W |
| Робоча напруга: | 12V |
| Світловіддача | 4000lm |
| Тип охолодження | Активна (кулер) |
| Тип світлодіодів | Taiwan Led Chips |
| Цоколь лампи: | HB4(9006) |
- Ціна: 5 320 ₴







