Коаксіальна акустика Kicx PD 693 овальна 3-смугова 6" х 9" (15 х 23 см)" 200 Вт

Топ продаж
- В наявності
- Код: PD 693
3 152 ₴
+380 (98) 324-57-71
- +380 (68) 973-47-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акустика від фірми KICX завжди славилася чудовою якістю матеріалів і збалансованим звучанням. Якщо Ви хочете купити якісну аудіосистему в авто на багато років зупиніть свій вибір саме на компанії KICX.
Ця модель є 3-смуговою автоакустикою, яка має розмір 6" х 9" (15 х 23 см) і максимальну потужність 200 Вт, номінальна потужність становить 100 Вт.
Співвідношення ціна/якість на висоті.
Динаміки мають чудові характеристики: потужний і контрольований середній бас, швидкий середній бас, збалансовані та натуральні середні частоти.
Технічні характеристики коаксіальної автомобільної акустики Kicx PD 693:
- Типорозмір динаміків: 6» х 9» (15 х 23 см);
- Тип акустики: коаксіальна;
- Форма: еліпс;
- Кількість смуг: 3;
- Пікова потужність: 200 Вт;
- Номінальна потужність: 100 Вт;
- Частотна характеристика: 50-20 000 Гц;
- Опір: 4 Ом;
- Чутливість: 92 дБ;
Особливості НЧ-динаміка:
- Діаметр НЧ-динаміка: 163 х 235 мм;
- Монтажна глибина НЧ-динаміка: 85 мм;
- Матеріал дифузора: целюлоза;
Особливості СЧ-динаміка:
- Діаметр СЧ-динаміка: 51 мм;
- Матеріал дифузора: целюлоза;
Особливості ВЧ-динаміка:
- Діаметр ВЧ-динаміка: 45 мм;
- Матеріал дифузора: целюлоза.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Форма | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість смуг / Опір | Трьохсмуговий |
| Монтажний розмір | Овальний 6" х 9" ( 15 см х 23 см ) |
- Ціна: 3 152 ₴










