Коаксіальна автомобільна акустика KICX PD-5.2 13 см,2-х смугова 140 Вт

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PD 5.2
2 775 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 973-47-24
Автоакустика від фірми KICX завжди славилася відмінною якістю матеріалів і збалансованим звучанням. Якщо ви хочете купити якісну аудіосистему в машину на багато років - зупиніть свій вибір саме на компанії KICX.
Дана модель є компонентної 2-х смугової автоакустикою, яка має розмір 13 см і максимальну потужність 140 Вт,номінальна потужність-70 Вт.
Співвідношення ціна/якість автомобільних динаміків на висоті.
Автомобільні динаміки кікс мають відмінне збалансоване звучання, незважаючи на розмір 13 див. Вони дають відмінні баси і високі частоти.
Технічні характеристики складених автомобільних динаміком KICX PD-5.2:
Тип: 2-х смугова компонентна
Розмір низькочастотного динаміка: 5,25"(130 мм)
Розміри магніту низькочастотного динаміка: 80x40x15 мм
Вага магніту низькочастотного динаміка: 284 р.
Звукова котушка низькочастотного динаміка: 25 мм ASV
Резонансна частота (Fs: 70 Гц
Підвіс: бутилкаучук
Розмір високочастотного динаміка: 0,75"(20 мм) з шовковим куполом і феритовою магнітом
Розміри магніту високочастотного динаміка: 19,5x3 мм
Звукова котушка високочастотного динаміка: 20 мм ASV
Номінальна потужність: 70 Вт
, Максимальна потужність: 140 Вт
Діапазон відтворюваних частот: 70-24 000 Вт
Кросовер: пасивний 12 дБ/окт
Частота зрізу кросовера: 5000 Гц
Чутливість, дБ/Вт/м: 91
Імпеданс: 4 Ом
Установча глибина: 2,4"(61 мм)
Вага динаміка: 765 р.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 140 Вт |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Чутливість | 91 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість смуг / Опір | Двосмуговий |
| Монтажний розмір | 5" (13 см) |
- Ціна: 2 775 ₴









