Компонентні автомобільні динаміки колонки Kicx DC 6.2MR 16,5 см

- В наявності
- Код: Kicx DC 6.2MR
2 464 ₴
+380 (98) 324-57-71
- +380 (68) 973-47-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KICX DC 6.2MR — Компонентна автомобільні динаміки колонки:
- Тип акустики: компонентна акустика
- Кількість смуг: двосмугові
- Пікова вхідна потужність: 110 Вт
- Номінальна потужність (RMS): 55 Вт
- Частотна характеристика: 75-20000 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Імпеданс динаміка: 4 Ω
- Можливість інсталяції: двері
- Захисні решітки динаміків: у комплекті
Характеристики НЧ-динаміка
- Розмір дифузора вуфера: 16,5 см
- Окантовка дифузора: піногума
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Тип магніту: феритовий
- Установлювальна глибина: 59 мм
Характеристики ВЧ-динаміка
- Розмір дифузора твітера: 25,4 мм
- Матеріал дифузора: шовковий купол
- Тип магніту: неодимовий
Характеристики ланцюга кросовера
- Кросовер: пасивний (12 дБ/oкт)
- Частота зрізу кросовера: 8000 Гц
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Максимальна потужність | 110 Вт |
| Номінальна потужність | 55 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 90 дБ |
- Ціна: 2 464 ₴





