Коаксіальна автомобільна акустика Kicx STC 652 16,5 см

Топ продаж
- В наявності
- Код: Kicx STC 652
1 823 ₴
+380 (98) 324-57-71
- +380 (68) 973-47-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо до вашої уваги якісну коаксіальну акустичну систему від всесвітньо відомого виробника Kicx. Ці динаміки мають дуже гарне звучання (об'ємний соковитий бас і приємні низькі частоти) завдяки якісним матеріалам: дифузор із пресованої целюлози, штампований сталевий кошик і потужна магнітна система з фериту. Вага одного динаміка становить майже 0,7 кг (як для акустики розміром 16 см, це чималий показник), тому з упевненістю можна сказати, що виробник не економив на матеріалах, а також усі компоненти ретельно зібрані.
Основні технічні характеристики коаксіальної акустики Kicx STC-652:
- Тип акустики: Коаксіальна
- Кількість смуг: 2
- Матеріал дифузора: пресована целюлоза
- Розмір низькочастотного динаміка: 6,5" (16,5 см)
- Розмір магніту низькочастотного динаміка: 80*40*15 мм
- Вага магніту низькочастотного динаміка: 280 г
- Резонансна частота: 70 Гц
- Підвіс із бутилкаучуку
- Розмір ВЧ-динаміка: 0,5"(13 мм) з мембраною з майлару та неодимовим магнітом
Основні показники динаміків 16 см Kicx STC-652:
- Номінальна потужність: 75 Вт
- Максимальна потужність: 150 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 70-22000 Гц
- Чутливість: 91 дБ
- Установлювальна глибина: 60 мм
- Вага динаміка: 665 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 110 Вт |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 91 дБ |
- Ціна: 1 823 ₴










