Коаксіальна автомобільна акустика Kicx STC 693 овали 6X9" (16x23 см)

Супер-цена
- В наявності
- Код: Kicx STC 693
2 876 ₴
+380 (98) 324-57-71
- +380 (68) 973-47-24
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо до вашої уваги якісну коаксіальну акустичну систему від всесвітньо відомого виробника Kicx. Ці динаміки мають дуже гарне звучання (об'ємний соковитий бас і приємні низькі частоти) завдяки якісним матеріалам: дифузор із пресованої целюлози, штампований сталевий кошик і потужна магнітна система з фериту. Вага одного динаміка становить майже 1,4 кг, тому з упевненістю можна сказати, що виробник не економив на матеріалах, а також усі компоненти ретельно зібрані.
Основні технічні характеристики коаксіальної акустики Kicx STC-693:
- Тип акустики: Коаксіальна
- Кількість смуг: 3
- Матеріал дифузора: пресована целюлоза
- Розмір низькочастотного динаміка: 6"*9"(16*23 см)
- Розмір магніту низькочастотного динаміка: 100*60*20 мм
- Вага магніту низькочастотного динаміка: 500 г
- Резонансна частота: 50 Гц
- Підвіс із бутилкаучуку
- Розмір СЧ-динаміка: 2,5" (57 мм) з мембраною з майлару та феритовим магнітом
- Розмір магніту СЧ-динаміка: 45*19*8 мм
- Вага магніту СЧ-динаміка: 51 г
- Розмір ВЧ-динаміка: 0,5"(13 мм) з мембраною з майлару та неодимовим магнітом
Основні показники овальних динаміків Kicx STC 693:
- Номінальна потужність: 100 Вт
- Максимальна потужність: 250 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 50-22000 Гц
- Чутливість: 92 дБ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 250 Вт |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Форма | Овальна |
| Чутливість | 92 дБ |
- Ціна: 2 876 ₴








